Sims Recycling Solutions zwycięzcą Computing Security Awards

Miło nam poinformować, że Sims Recycling Solutions został zwycięzcą w prestiżowej kategorii „Bezpieczne niszczenie danych”. Gala „Computing Security Awards” odbyła się 8 października 2015 roku w hotelu Russell w Londynie. Była to już piąta edycja tego wydarzenia. Finaliści i zwycięzcy zostali wytypowani na podstawie internetowej ankiety. Głosy oddawały osoby i przedsiębiorstwa zaangażowane w branżę IT.

Komisja przy wybieraniu kandydatów do tego konkursu kierowała się restrykcyjnymi wymaganiami. Przedsiębiorstwa musiały w sposób efektywny działać na rzecz ochrony przed zagrożeniami IT, jak również wykazywać się w sektorze bezpieczeństwa danych i informacji. W sposób szczególny podchodzimy do tak pokaźnego wyróżnienia. Otrzymana nagroda jest zwieńczeniem dokonań, które zostały poczynione w roku ubiegłym przez naszą firmę. Znacząco udoskonaliliśmy swoje usługi, produkty i obsługę klienta. Swoimi działaniami dążymy do tego aby być wiodącym liderem na rynku branży komputerowej.

Uzyskana statuetka to duży zaszczyt dla nas i spore zobowiązania, aby dalej rozwijać się i spełniać potrzeby naszych klientów. Sukces ten nie obył by się bez naszych partnerów. To oni właśnie zaufali naszej marce i chętnie dzielą się pozytywnymi rekomendacjami. To duży sukces!